"Gözünüz geleceğe sağlıkla baksın."

0549 241 02 41

Hafta içi : 09:00 - 18:00
Cumartesi : 09:00 - 18:00

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Çağın Göz Hastanesi, Kocaeli'nin ilk özel göz merkezlerinden biri olarak, 1989 yılında Gölcük'de kurulmuş olup, 1999 yılından bu yana İzmit'de faaliyet göstermeye devam etmektedir.

2011 Aralık ayında yeni binasında faaliyet göstermeye başlayan Çağın Göz Hastanesi, yaklaşık 4000 m2 kapalı alana sahip ve 30 araçlık açık/kapalı otoparkı bulunan bir dal hastanesidir.

8 tam zamanlı göz hastalıkları uzmanı, 1 tam zamanlı iç hastalıkları uzmanı olmak üzere toplamda 9 uzman hekimi ile hastalarına kaliteli hizmet sunmaktadır. 26 yatak kapasitesi bulunan Çağın Göz Hastanesi, 1 adet Excimer Lazer ameliyathanesi olmak üzere, toplam 3 adet ameliyathaneye sahiptir.

Çağın Göz Hastanesi, göz hastalıklarının, tetkik ve tedavileri konusunda Türkiye ve yurtdışından gelen hastalarına kaliteli sağlık hizmeti vermeyi hedeflemekte, kendi alanında uzmanlaşmış hekim kadrosu ile tüm göz hastalıklarının tedavilerini ve tüm cerrahi müdahaleleri tam teşekküllü ameliyathanelerinde en gelişmiş teknolojilerle sunmaktadır.

MİSYONUMUZ

Göz hastalıkları alanında, doğru tanı ve tedavi hizmetlerinin yanı sıra, koruyucu tedaviye ve halkın bu konuda bilinçlenmesine de önem veren, en son teknolojileri kullanan, araştırmalar yapan, konforlu bir ortamda verdiği kaliteli ve güvenilir hizmet ile hastalarının memnuniyetini her zaman ön planda tutan bir sağlık kurumu olmak.

VİZYONUMUZ

Geleceğin Türkiye' sinde; alanında eğitim veren, bilimsel araştırmalar yapan,  dünyadaki diğer kliniklerle gerçekleştirdiği bilgi ve teknoloji paylaşımlarıyla tıp dünyasına önemli katkılarda bulunan referans bir hastane olmak.

POLİTİKALARIMIZ

Bizler, misyonumuz ve vizyonumuzun ışığında, temel değerlerimizden ödün vermeden;

  • Ulusal ve uluslararası kalite yönetim ve akreditasyon sistemlerini oluşturarak kurumsallaşmayı,
  • Teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi ve uygulamayı,
  • Alanımızda deneyimli hekim ve hemşireleri bünyemize katmayı,
  • Kaliteli hizmet anlayışımızla hasta / çalışan memnuniyetini ve güvenliğini her zaman en üst düzeyde tutmayı,
  • Tüm çalışanlarımızın kendi alanlarında gelişmesini sağlayacak eğitimleri desteklemeyi,
  • İlgili meslek kuruluşlarıyla işbirliği yaparak bilgi birikimimizi çoğaltmayı,

ve her zaman daha iyisini yapabileceğimiz inancı ile kendimizi sürekli ölçmeyi ve iyileştirmeyi kabul ve taahhüt ederiz.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

Bilimsel, etik ve deontolojik yaklaşımlara, eğitime ve hasta mutluluğuna önem veren, güler yüzlü, çalışkan, işini ve birbirini seven çalışanlarıyla sektöründe örnek bir hastane olmak.