Özel Çağın Göz Hastanesi

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bize Mesaj Yazın...

Çağın Göz Hastanesi, göz alanında ülkenin en donanımlı hastanelerindendir.

 

HAKKIMIZDA

1989 yılında temelleri atılan Çağın Göz Hastanesi, göz hastalıkları alanında ülkenin en donanımlı hastanelerinden birisi olmuştur.

Ülkede göz hastalıkları alanında lider bir sağlık kuruluşu olan Çağın Göz Hastanesi, göz hastalıklarının tanı ve tedavileri konusunda Türkiye ve yurt dışından gelen hastalarına kaliteli sağlık hizmeti vermeyi hedeflemekte, kendi alanında uzmanlaşmış hekim kadrosu ile tüm göz hastalıklarının tedavilerini ve tüm cerrahi müdahaleleri tam donanımlı ameliyathanelerinde en gelişmiş teknolojilerle sunmaktadır.

Uzman hekim kadrosu, gelişmiş teknolojilerle donatılmış tam teşekküllü ameliyathaneleri ve 26 yatak kapasitesi sayesinde hastanemiz, göz hastalıklarının tanı ve tedavisinde tüm hastalarına yüksek kalite standartlarında hizmet vermeye devam etmektedir.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

Bilimsel, etik ve deontolojik yaklaşımlara, eğitime ve hasta mutluluğuna önem veren, güler yüzlü, çalışkan, işini ve birbirini seven çalışanlarıyla sektöründe örnek bir hastane olmak.

Özel Çağın Göz Hastanesi

MİSYONUMUZ

Göz hastalıkları alanında, doğru tanı ve tedavi hizmetlerinin yanı sıra, koruyucu tedaviye ve halkın bu konuda bilinçlenmesine de önem veren, en son teknolojileri kullanan, araştırmalar yapan, konforlu bir ortamda verdiği kaliteli ve güvenilir hizmet ile hastalarının memnuniyetini her zaman ön planda tutan bir sağlık kurumu olmak.

Özel Çağın Göz Hastanesi

VİZYONUMUZ

Geleceğin Türkiye' sinde; alanında eğitim veren, bilimsel araştırmalar yapan, dünyadaki diğer kliniklerle gerçekleştirdiği bilgi ve teknoloji paylaşımlarıyla tıp dünyasına önemli katkılarda bulunan referans bir hastane olmak.