Özel Çağın Göz Hastanesi

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bize Mesaj Yazın...

COŞKU DOLU BİR YILBAŞI PARTİSİ ile 2024’e MERHABA DEDİK

COŞKU DOLU BİR YILBAŞI PARTİSİ ile 2024’e MERHABA DEDİK

COŞKU DOLU BİR YILBAŞI PARTİSİ ile 2024’e MERHABA DEDİK

Çağın Göz Ailesi olarak, 2023 yılının vedası ve yeni yılın heyecanını bir arada yaşamak adına unutulmaz bir yılbaşı partisine imza attık. Hastanemizin güçlü kadrosu, bu özel gecede bir araya gelerek, birbirinden anlamlı anılar biriktirdi. 2024 Yılbaşı Partisi, yüzlerde gülümseme, bolca neşe ve unutulmaz anılarla dolu bir geceye dönüştü.

Değerli hekimlerimizden Dr. Erkan Tırak, doktor asistanlarımızdan Ceyhan Satılmış ve Ameliyathane Hemşirelerimizden Rabiye Topaç, hastanemizde geçirdikleri 10 yılın özverili emeğini temsil eden plaketlerini gururla aldılar. Sizlerle geçirdiğimiz bu on yıl, bizim için sadece bir süre değil, aynı zamanda bir aile olma serüvenidir.

Değerli hekimlerimizden Dr. Bekir Koç, İnsan Kaynakları Yöneticimiz Tuba Terzioğlu ve Kurumsal İletişim Yöneticimiz Feyza Dalyanoğlu ise 15 yıl boyunca süregelen özverili çalışmalarının karşılığında plaketlerini gururla taçlandırdılar. Bu uzun soluklu yolculukta kurumumuzun büyümesine ve gelişmesine gösterdikleri özveri için çalışma arkadaşlarımızı tebrik ediyoruz.

Gece boyunca sizlerle geçirdiğimiz 2023'ü anlatan özel bir video ile duygusal anlarımızı paylaştık. Hep birlikte yaşadığımız başarılar, zorluklar ve güzel anılarla dolu bir yılı geride bırakmanın haklı gururunu yaşadık.

Kurucumuz Op. Dr. Kürşat Çağın, yeni yıl dilekleri ve motivasyon dolu bir konuşma yaparak, birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaptı. Çağın Göz Ailesinin daha nice başarılara imza atacağı inancını dile getiren doktorumuz gelecek yılın daha da başarılı ve sağlıklı geçmesi temennisinde bulundu. Onun liderliğinde bir aile olarak daha nice yılları birlikte kutlamak dileğiyle.

Egemey Orkestrası eşliğinde gecenin ritmi hiç düşmedi. Danslar, gülüşler ve paylaşılan anılarla dolu bir gecede hep birlikte olmanın ve ailemizin bir parçası olduğumuzu hissetmenin mutluluğunu yaşadık. Hep birlikte 2024'e "merhaba" demenin keyfini çıkardık.

Hastane yönetimimiz, yeni yıl hediyesi olarak, tüm çalışma arkadaşlarımıza kültürel ve tarihi zenginlikleri keşfetme fırsatı sunmak amacıyla MüzeKart hediye etti.

Bu unutulmaz gecede, Çağın Göz Ailesi olarak bir arada olmanın gücünü bir kez daha hissettik. Birlikte geçirdiğimiz her yılın, başarılarımızın ve anılarımızın bir özeti olarak, 2023'ü sevgi, saygı ve başarı dolu bir şekilde geride bırakıyoruz. Çağın Göz Hastanesi olarak, yeni yılda da birlikte daha nice başarılara imza atmayı diliyor, sağlık dolu günler geçirmeyi temenni ediyoruz.

Hep birlikte nice yıllara!