Özel Çağın Göz Hastanesi

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bize Mesaj Yazın...

ÇAĞIN GÖZ HASTANESİ'NDEN TAKIM RUHUNU GÜÇLENDİREN BOWLİNG TURNUVASI

ÇAĞIN GÖZ HASTANESİ'NDEN TAKIM RUHUNU GÜÇLENDİREN BOWLİNG TURNUVASI

ÇAĞIN GÖZ HASTANESİ'NDEN TAKIM RUHUNU GÜÇLENDİREN BOWLİNG TURNUVASI

Çağın Göz Hastanesi, çalışanlarının motivasyonunu ve takım ruhunu güçlendirmek amacıyla, geleneksel hale getirdiği 9. Bowling Turnuvası 15 Mayıs Çarşamba günü NCity Bowlingo’da gerçekleşti.

Günlük rutinin stresinden uzaklaşmak ve birlikte keyifli vakit geçirmek için organize edilen etkinliğe, çalışanların yanı sıra aileleri de katıldı. Takım halinde yapılan bowling müsabakalarında, rekabet ruhu ve dayanışma bir arada yaşandı. Bireysel derecelendirmede Ömrüye Yüncü 102 puanla gecenin kadın birincisi olurken, erkeklerde Onur Özdür 167 puanla şampiyonluğa ulaştı.

Takım yarışmasında ise Büşra Serindere, Oğuzhan Çelebi, İsmail Topaç, Ayşenur Otkun, Kürşat Çağın ve Feray Karadeniz’in yer aldığı Gorillas takımı 663 puanla birinci, Tuba Terzioğlu, Onur Özdür, Ahmet Karaaslan, Emine Şafak, Leyla Yıldırım ve Mert Emek’in yer aldığı Venüs takımı 644 puanla ikinci, Seyfullah Abul, İbrahim Karakaya, Benan Özdür, Nilay Emek, Şevval Karaaslan ve Altan Yahşi’nin yer aldığı Haddini Bilbao takımı 643 puanla üçüncü oldu. Kazananlar kadar kaybedenlerin de coşkuyla destek verdiği turnuva, çalışanların kaynaşmasına ve takım ruhunun perçinlenmesine vesile oldu.

Çağın Göz Hastanesi, çalışanlarına yönelik düzenlediği bu tür etkinliklerle, onların hem iş hem de özel hayatlarındaki bağlarını güçlendirmeyi hedefliyor. Keyifli ve uyumlu geçen bowling turnuvası, bu hedefe ulaşmada önemli bir adım oldu.