Özel Çağın Göz Hastanesi

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bize Mesaj Yazın...

YENİ YILA MERHABA DEDİK

YENİ YILA MERHABA DEDİK

Sağlıkta 34. Yılımızı karşılamaya hazırlanırken Çağın Göz Hastanesi olarak, 2022 yılının yorgunluğunu doktorlarımız ve çalışanlarımız ile birlikte, düzenlediğimiz yılbaşı partisiyle kutladık. Hastanede çalışma hayatında 10. yıllarını tamamlayan; Tıbbi Sekreter Sorumlusu Esra Erbaş’a, Ameliyathane Sorumlu Hemşiresi Fatma İncekara’ya, Teknik Servis Görevlisi Gökhan Durmuş’a, Ameliyathane Sekreteri Hale Aydoğdu’ya ve MSÜ Görevlisi Hatice Akbulut’a yönetim kurulumuz tarafından 10. Yıl plaketleri takdim edildi. Bu yıl ki yılbaşı hediyemiz tüm çalışanlarımıza müze kart oldu. Mangal eşliğinde gerçekleşen etkinliğimiz keyifli sohbetlerin yaşandığı ve yeni yıla dair güzel dileklerin temenni edildiği bir kutlamaya dönüştü.

Müzisyen Akın Öztürk'ün gitarıyla eşlik ettiği gecede, harika sesiyle sahne alan Ceyda Öztürk, seslendirdiği keyifli parçalar ve başarılı performansı ile geceye renk kattı. Flemenko müziğiyle adını sıkça duyduğumuz, ilimizin genç müzisyenlerinden Mert Sela da gitarıyla sevilen İspanyol şarkılarını seslendirdi.

Eğlencenin, keyifli sohbetlerin eksik olmadığı gecede, unutulmaz anlar yaşandı. Harika bir akşamın sonunda, Çağın Göz Hastanesi olarak, herkese sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir 2023 yılı olmasını temenni ediyoruz.