Özel Çağın Göz Hastanesi

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bize Mesaj Yazın...

RESSAM DOKTORLAR RESİM SERGİSİ

RESSAM DOKTORLAR RESİM SERGİSİ

Özel Çağın Göz Hastanesi olarak, kuruluşumuzdan bu yana sanata olan derin ilgimizi sosyal sorumluluk projelerimizle pekiştirmeye devam ediyoruz. Stetoskop tutan elleriyle sınırlı kalmayan, insanlığa şifa dağıtan doktorlarımızın sanatla buluşmasını sağlamak adına bu yıl ilk kez gerçekleştirdiğimiz "Ressam Doktorlar" Resim Sergisi'nde buluştuğumuz anılarımızı sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Değerli doktorlarımızın ve sanatseverlerin yoğun katılımıyla, ilimizin farklı yerlerinde görev alan doktorlarımızın eserlerini sergilediğimiz bu etkinliğimiz, 9 Mart Cumartesi günü Çağın Göz Hastanesi fuaye alanında gerçekleşti. Tıp Bayramı haftasına denk gelen bu özel günümüzde, yetenekli doktorlarımızın eserleriyle süslediğimiz sergimiz, sanatın ve tıbbın kesişim noktasında büyük bir coşkuyla kutlandı.

Sanatın birleştirici gücünü ve toplumsal yaratıcılığın önemini vurgulayan eserler, ziyaretçilerimizi büyüledi. Doktorlarımızın hayal gücü ve yaratıcılığı, sanatın tıbbi alanla nasıl iç içe geçtiğine dair bir kez daha tanıklık etmemizi sağladı. Sergimizde yer alan bu benzersiz eserler, sanatseverlerin ilgisini çekmeye devam ediyor.

Sanatseverleri ve tıbbın sanatla buluştuğu Ressam Doktorlar Resim Sergisi, 16 Mart 2024 tarihine kadar hastanemizin fuaye alanında ziyaretçilerini ağırlayacak. Siz de bu etkileyici buluşmaya katılarak, doktorlarımızın sanat dolu dünyasını keşfedebilirsiniz.